Máte sen - vlastní podnikání v gastronomii a nevíte KDE A ČÍM ZAČÍT?

Nevíte, pro jaký typ podnikání se rozhodnout?

Nevíte, jaké náležitosti k jednotlivým druhům podnikání přísluší?

Bojíte se, že zapomenete na některé důležité kroky, které musíte učinit, abyste mohli začít podnikat?

Sami jsme si touto fází prošli. Zvažovali jsme pro a proti, a nakonec jsme se rozhodli a vše zvládli. Bylo to náročné, těžké a trvalo to dlouho.

Kdo jsme a proč právě my?

Jsme manželé, kteří několik let pracují v oblasti gastronomie a sami si prošli útrapami spojenými se začátky podnikání, u kterého jsme zároveň měli své zaměstnání. Manžel již přes šest let vlastní a provozuje Hudební club, následně přidal i hostinec, byty apod.

Proto pomáháme začínajícím podnikatelům s jejich počátky v oblasti gastronomie, abychom jim tak usnadnili cestu k vytváření skvělých gastronomických zážitků.

Díky tomuto eBooku budete moci začít podnikat a vydělávat peníze dříve. 

 • Nebudete se zbytečně zdržovat na úřadech a vše zařídíte postupně. Zároveň  vše co půjde zajistíte najednou  
 • Ušetříte čas, který můžete investovat do budování Vašeho podnikání

Co v eBooku naleznete:

 • Kterou formu podnikání si zvolit (OSVČ či S.R.O.)
 • Jak si vyřídit vázanou živnost na hostinskou činnost
 • Jak si vyřídit koncesovanou živnost na výrobu a prodej lihu
 • Jak ohlásit provozovnu na hygienické stanici
 • Jak si založit datovou schránku
 • Jak provést registraci na finančním úřadě a EET
 • Jak na BOZP a PO, hasiče

Představte si, že již máte svůj podnik a vítáte první hosty s úsměvem na rtu a nabízíte jim vaše nejlepší produkty.

Zní to úžasně?

Může to být realitou dříve než si myslíte.

Kolik za tento úžasný manuál zaplatíte?

Abychom mohli sepsat tento manuál, museli jsme si projít všemi zmíněnými body. Museli jsme dohledat veškeré informace a zjistit co vše je potřeba. 

Cena, kterou za tento eBook zaplatíte je zlomkem částky, kterou by vás to stálo, kdyby jste vše zařizovali bez pomocníka. 

Kolik to tedy bude stát? 

249,- včetně DPH

Jsme přesvědčení, že hodnota tohoto eBooku je mnohonásobně větší a že za splnění vašeho snu stojí! 🙂 Mj. tuto částku vyděláte na svém prvním zákazníkovi. 🙂

Možná vás napadají tyto otázky:

 • Můžu nalézt tyto informace na internetu zdarma?
  Ano. Veškeré informace můžete nalézt zdarma na internetu. Náš eBook vám však ušetří hodiny času hledání na internetu. Navíc vás vším provede. Naleznete v něm odkazy na konkrétní stránky a formuláře, které budete potřebovat. Vše ucelené na jednom místě doplněné o osobní zkušenosti.
 • Co když mi eBook neodpoví na mé otázky?
  Pokud nastane situace, kdy nebudou všechny vaše otázky zodpovězeny, můžete zavolat na uvedený kontakt či napsat email. Vždy vám odpovíme a na otázku nalezneme řešení.
 • Co když bude text moc odborný a nebudu mu rozumět?
  Text je psaný tak, aby byl pochopitelný a jednoduchý. Není zde používáno odborných názvů. Jsou zde uvedené odkazy na zákony, ale zároveň je vše vysvětleno a podpořeno našimi vlastními zkušenostmi.

Co když zjistíte, že tento eBook není pro vás, že se Vám nelíbí?

Záleží nám na vaší spokojenosti, a proto máte garanci na vrácení peněz do 14 dnů od nákupu eBooku. Bez dalších otázek vám vrátíme peníze.

To není vše. Obdržíte od nás BONUSY ZDARMA

Přečíst si vše, co je potřeba, je úžasné, ale kdo si má pamatovat všechny informace? Vždyť je toho tolik. Není to v lidských silách, a přeci nechceme, aby jste si mnohostránkový eBook tiskli. Proto jsme pro Vás vytvořili Check list, díky kterému vše hravě zvládnete. Jsou zde uvedené všechny kroky a můžete si je zaškrtnou ihned po splnění. Vše přehledně na jedné stránce.

Zákony a normy a pravidla se mění tak často, že to až není možné. My vám dáváme doživotní garanci aktualizace eBooku. Vždy budete vědět, jak je to v danou chvíli na úřadech a co je vše potřeba.

Reference

Váš eBook je super! Myslím, že lepšího průvodce si začínající gastropodnikatel nemůže přát! Je to náročné, ale s Vaším "manuálem" v podobě textu a díky sumáři - Check listu, to bude mnohem jednodušší..
Lenka Uhrová www.lenkauhrova.czNetworkerka
Tédaaa, to byl šupec informací a máte to krásně zpracované. Určitě užitečný a praktický návod do začátků společně s vašimi radami a zkušenostmi. Pečlivě zpracované, co je všechno potřeba vybavit a jaké jsou možnosti. Spoustu věcí a informací jsem znala z našeho podnikání a mám vystudovanou ekonomii podniku, takže mi pojmy nebyly cizí, ale zároveň jsem se i přiučila novým věcem. Líbila se mi přehlednost a celistvost.
Zdeňka BrzákováPodnikatelka, www.podnikanizpiskoviste.cz

NENÍ ČAS ZTRÁCET ČAS

Už jen poslední krůček vás dělí od toho, abyste se zbavili strachu z byrokracie a začali své podnikání hladce a v klidu.

Chcete si uskutečnit váš sen - mít vlastní podnik v oboru gastronomie? Objednejte si svého průvodce, jak začít podnikat v gastronomii, PRÁVĚ TEĎ a získejte tak podrobný a přehledný manuál včetně všech bonusů.