Katka David

Pohořálkovi

Jsme manželé Katka a David, zabýváme se poradenstvím v gastronomii a personalistice a jsme autory knihy: "Jak začít podnikat v gastronomii aneb jak nedělat školácké chyby".

Pomáháme začínajícím podnikatelům s jejich počáteční cestou v oblasti gastronomie, abychom jim usnadnili cestu k vytváření skvělých gastronomických zážitků

 

Náš příběh o tom, jak jsme se dostali k pomáhání s gastronomickými službami

Začalo to tím, že jsem se seznámila se svým budoucím manželem, který se celý život zabýval gastronomií a vším okolo tohoto oboru.
 
Hudební Klub

Manžel si plnil celoživotní sen – mít svůj podnik. Začal tedy rovnou obrovskou rekonstrukcí starého domu, a to pěkně od sklepa. Zde vytvořil hudební klub. Vše si navrhl a postavil sám, za pomoci přátel, z výsledku byl absolutně nadšený, tak jako jeho okolí. Klub funguje již 6 let. Asi po roce a půl udělal první změnu - vytvořil nový bar a zároveň se pustil do renovace výčepu v témže domě. 

David je totiž zastánce toho, že noční podnik by měl zhruba po 1,5 až 2 letech projít viditelnou změnou. Je to z důvodu zatraktivnění místa a znovu naladění zákazníků. Je potřeba překvapovat a dělat změny, aby je návštěva neomrzela. Takže po dalším roce a půl proběhla druhá změna. Opět bylo v okolí velké nadšení, neboť podnět na tuto změnu vzešel od hostů. Více na toto téma si můžete přečíst v článku ZDE >>.
 
Rozhodnutí

Díky těmto zkušenostem jsme se rozhodli, že toto je cesta, kterou se chceme vydat a hlavně že nás to baví. Chceme pomoci ostatním začínajícím hospodským/hoteliérům s jejich podnikáním. Ať nedělají školácké chyby a mohou se rovnou zaměřit na své podnikání. 

Na naší práci zákazníci oceňují profesionalitu a lidský přístup. Na nic si nehrajeme a jsme upřímní. Samozřejmě oceňují i zkušenosti, bez nich by to nešlo.

Proto jsme se pustili do tvorby eBooku Zdarma - „První kroky v gastronomickém podnikání“.
Dále jsme pro Vás připravili pokračování eBook - "Jak začít podnikat v gastronomii aneb jak nedělat školácké chyby".

Dnes pomáháme klientům nastavit systém jejich gastro provozu. Při našich doporučeních se zaměřujeme zejména na následující body: jak efektivně vybavit interiér, jak nakupovat zásoby a pracovat s nimi, jak správně motivovat zaměstnance a jak je kontrolovat. Vše je možné dohledat přehledně na našem eBooku. Nikdo tak nemusí zdlouhavě hledat na internetu kusé informace a filtrovat. Každý začínající podnikatel najde na našich stránkách vše pohromadě tak, že nemusí ztrácet svůj drahocenný čas a plně se soustředit na svůj byznys.

Stáhnout eBook ZDARMA

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budeme (K.P. Gastronomy Advice s.r.o.) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Zadejte svůj e-mail a eBook najdete ve své e-mailové schránce